Echosonda wędkarska Garmin Striker Vivid 9sv GPS + przetwornik GT52
Symbol: 010-02554-01
Dostępność: 17 szt.
Cena: 3225.06
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 010-02554-01
Dostępność: 17 szt.
Cena: 3225.06
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 500 W |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 282 x 165 x 60 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Rozdzielczość | 800 x 480 px |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 205mm |