Echosonda wędkarska Garmin Striker Vivid 4cv
Symbol: 010-02550-01
Dostępność: 15 szt.
Cena: 1027.10
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 010-02550-01
Dostępność: 15 szt.
Cena: 1027.10
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Czujnik temperatury wody | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 300 W |
| Waga produktu | 300 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 98 x 45 x 174 mm |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Wodoodporność | Tak |
| Rozdzielczość | 272 x 480 px |
| Przekątna ekranu | 4" |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 210mm |