Kołowrotek Shimano Baitrunner XTB Big Longcast
Symbol: BBTRXTBLC
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1101.29 Cena przed promocją: 1223.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BBTRXTBLC
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1101.29 Cena przed promocją: 1223.66 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przełożenie | 4.6:1 |
| Nawój | 110 cm |
| Metoda wędkowania | Karpiowa |
| Rozmiar | 14000 |
| Liczba łożysk | 4+1 |
| Maksymalna moc hamulca | 20 kg |
| Waga produktu | 720 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Szerokość | 183mm |
| Długość | 133mm |
| Wysokość | 220mm |