Kołowrotek Shimano Baitrunner XTB Medium Longcast
Symbol: MBTRXTBLC
Dostępność: 6 szt.
Cena: 999.40 Cena przed promocją: 1110.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MBTRXTBLC
Dostępność: 6 szt.
Cena: 999.40 Cena przed promocją: 1110.44 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Liczba kulek łożyskowych | 7 |
| Maksymalny uciąg | 15 kg |
| Nawój | 105 cm |
| Liczba łożysk | 4+1 |
| Waga produktu | 560 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Szerokość | 218mm |
| Długość | 133mm |
| Wysokość | 182mm |