Echosonda wędkarska Garmin Striker Vivid 5cv 200kHz
Symbol: 010-02551-01
Dostępność: 23 szt.
Cena: 1661.11 Cena przed promocją: 1845.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 010-02551-01
Dostępność: 23 szt.
Cena: 1661.11 Cena przed promocją: 1845.68 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 500 W |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Częstotliwość | 200 kHz |
| Czujnik temperatury wody | Tak |
| Waga produktu | 500 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 188 x 116 x 54 mm |
| Wodoodporność | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Przekątna ekranu | 5" |
| Rozdzielczość | 800 x 480 px |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 210mm |