Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1766 (300 W; 170 mm)
Symbol: KFC-S1766
Dostępność: 0 szt.
Cena: 135.43 Cena przed promocją: 150.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KFC-S1766
Dostępność: 0 szt.
Cena: 135.43 Cena przed promocją: 150.48 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kształt | Okrągły |
| Czułość słuchawek | 89 dB |
| Częstotliwość wejściowa | 35 - 22000 Hz |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Głębokość mocowania | 4,42 cm |
| Waga produktu | 602 g |
| Średnica otworu montażowego | 14,2 cm |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Szerokość produktu | 176 mm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Czułość | 89 dB |
| Moc szczytowa | 300 W |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 195mm |
• Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty.
• Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych.
• Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią.