KFC-1766
Symbol: Kenwood KFC-1766
Dostępność: 3 szt.
Cena: 157.50 Cena przed promocją: 175.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kenwood KFC-1766
Dostępność: 3 szt.
Cena: 157.50 Cena przed promocją: 175.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Moc | 300 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 89 dB |
| Masa magnesu | 220 g |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Akcesoria w zestawie |
- Maskownica x2 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Z maskownicą: 176 x 70 x 44.2 mm |
| Waga | 1.305 kg |
| Pozostałe parametry |
Cechy głośnika niskotonowego: |
| Oznaczenia | |