Głośnik samochodowy CS-J620X
Symbol: JVC CS-J620X
Dostępność: 4 szt.
Cena: 171.90 Cena przed promocją: 191.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JVC CS-J620X
Dostępność: 4 szt.
Cena: 171.90 Cena przed promocją: 191.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Głośnik samochodowy CS-J620X
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Moc | 300 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 92 dB |
| Masa magnesu | 102 g |
| Średnica | 16 cm |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Głębokość montażowa: 43 mm (1-23/32") |
| Waga | 370 g |
| Oznaczenia | |