KFC-S1366
Symbol: Kenwood KFC-S1366
Dostępność: 9 szt.
Cena: 131.40 Cena przed promocją: 146.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kenwood KFC-S1366
Dostępność: 9 szt.
Cena: 131.40 Cena przed promocją: 146.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Moc | 260 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 89 dB |
| Masa magnesu | 160 g |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Akcesoria w zestawie |
- Maskownica x2 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
- Z maskownicą: 157 x 65.7 x 43.7 mm |
| Waga | 1.013 kg |
| Pozostałe parametry |
Cechy głośnika niskotonowego: |
| Oznaczenia | |