Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1066 (220 W; 100 mm)
Symbol: KFC-S1066
Dostępność: 0 szt.
Cena: 106.71 Cena przed promocją: 118.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KFC-S1066
Dostępność: 0 szt.
Cena: 106.71 Cena przed promocją: 118.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Impedancja | 4 Ω |
| Model | Głośniki o pełnym zakresie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 21 W |
| Czułość | 88 dB |
| Kształt | Okrągły |
| Zakres częstotliwości | 50 - 22000 Hz |
| Moc szczytowa (PMPO) | 220 W |
| Waga produktu | 930 g |
| Głębokość produktu | 104 mm |
| Głębokość mocowania | 4,3 cm |
| Rozmiar napędu (SxW) | 104 x 46,2 mm |
| Waga magnesu | 160 g |
| Ilość sztuk | 2 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 80mm |
• Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią.
• Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty.
• Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych.