Zestaw głośników samochodowych JVC CSJ-420X (2.0; 210 W; 100 mm)
Symbol: CSJ-420X
Dostępność: 5 szt.
Cena: 108.07 Cena przed promocją: 120.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CSJ-420X
Dostępność: 5 szt.
Cena: 108.07 Cena przed promocją: 120.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kształt | Okrągły |
| Średnica głośnika niskotonowego | 10 cm |
| Waga produktu | 230 g |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,5 cm |
| Głębokość mocowania | 4,31 cm |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Moc szczytowa | 210 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Zakres częstotliwości | 45 - 22000 Hz |
| Waga magnesu | 74 g |
| Rodzaj głośnika wysokotonowego | Neodym |
| Moc znamionowa | 21 W |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 90 dB |
| Rodzaj magnesu głośnika niskich tonów | Ferryt |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Szerokość | 126mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 65mm |
• Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty.
• Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych.
• Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią.