KFC-S1056
Symbol: Kenwood KFC-S1056
Dostępność: 8 szt.
Cena: 85.50 Cena przed promocją: 95.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kenwood KFC-S1056
Dostępność: 8 szt.
Cena: 85.50 Cena przed promocją: 95.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Moc | 220 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 88 dB |
| Masa magnesu | 160 g |
| Średnica | 104 mm |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Akcesoria w zestawie |
- Nakrętki x8 |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Waga | 0.8 kg |
| Pozostałe parametry |
- Polipropylenowa membrana |
| Oznaczenia | |