ZOLUX Klatka NEOLIFE 80 dla chomika niebieska
Symbol: 205663BLE
Dostępność: 30 szt.
Cena: 300.13 Cena przed promocją: 333.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 205663BLE
Dostępność: 30 szt.
Cena: 300.13 Cena przed promocją: 333.48 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla chomika |
| Wyposażenie | Miseczka |
| Wyposażenie | Kołowrotek |
| Wyposażenie | Drabinka |
| Wyposażenie | Domek |
| Wyposażenie | Piętro |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Drewno |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Odstęp między pręcikami | 9 mm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Szerokość | 800mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 500mm |
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.