CASITA 100 (x1) - klatka dla królików
Symbol: 57066070
Dostępność: 30 szt.
Cena: 255.54 Cena przed promocją: 283.93 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 57066070
Dostępność: 30 szt.
Cena: 255.54 Cena przed promocją: 283.93 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Królik, Świnka morska |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Wyposażenie | Piętro |
| Wyposażenie | Miseczka |
| Wyposażenie | Poidełko |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Rodzaj zwierzęcia | Królik, Świnka morska |
| Typ produktu | Klatka |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wysokość produktu | 570 mm |
| Szerokość produktu | 960 mm |
| Waga produktu | 6,4 kg |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Szerokość | 960mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 170mm |
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.