FERPLAST Barn 120 - piętrowa klatka dla świnki morskiej i królika
Symbol: 57069021
Dostępność: 30 szt.
Cena: 346.12 Cena przed promocją: 384.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 57069021
Dostępność: 30 szt.
Cena: 346.12 Cena przed promocją: 384.58 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Klatka |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria | Dla myszy i szczurów |
| Kategoria | Dla koszatniczki |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Wyposażenie | Miseczka |
| Wyposażenie | Piętro |
| Wyposażenie | Poidełko |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Królik, Świnka morska |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Rodzaj zwierzęcia | Królik, Świnka morska |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 9,8 kg |
| Szerokość produktu | 1190 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Wysokość produktu | 770 mm |
| Szerokość | 1010mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 600mm |
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.