FERPLAST Barn 80 - klatka dla świnki morskiej i królika
Symbol: 57068021
Dostępność: 30 szt.
Cena: 256.42 Cena przed promocją: 284.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 57068021
Dostępność: 30 szt.
Cena: 256.42 Cena przed promocją: 284.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria | Dla królika |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ produktu | Klatka |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Wyposażenie | Poidełko |
| Wyposażenie | Miseczka |
| Wyposażenie | Piętro |
| Rodzaj zwierzęcia | Królik, Świnka morska |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Królik, Świnka morska |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Wysokość produktu | 650 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Szerokość | 780mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 180mm |
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.