ZOLUX Drapka dla kota do powieszenia mysz sizal z zabawką CHATOUILLE 51cm
Dostępność: 9 szt.
Cena: 34.67 Cena przed promocją: 38.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 9 szt.
Cena: 34.67 Cena przed promocją: 38.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Drapak dla kota |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Długość | 51 cm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 263mm |
| Długość | 416mm |
| Wysokość | 54mm |
• Zawsze sprawdzaj produkt przed użyciem, aby upewnić się, że nie ma uszkodzeń.
• Należy upewnić się, że produkt jest poprawnie zamontowany, aby uniknąć potencjalnego ryzyka dla kota.
• Przechowywać produkt poza zasięgiem małych dzieci.