TRIXIE Piłka na przysmaki Cat Activity - zabawka dla kota
Dostępność: 26 szt.
Cena: 11.60 Cena przed promocją: 12.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 26 szt.
Cena: 11.60 Cena przed promocją: 12.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Kot |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Kot |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Typ produktu | Piłka na przysmaki |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Średnica piłki | 5 cm |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 55mm |
• Zawsze nadzoruj swojego kota podczas zabawy, aby zapobiec ewentualnym urazom.
• Regularnie sprawdzaj stan zabawki i wyrzuć ją, jeśli jest uszkodzona, aby zapobiec ryzyku zadławienia.
• Upewnij się, że zabawka jest odpowiedniej wielkości dla twojego kota, aby zapobiec zadławieniu.