Patyk z Matatabi z frędzlami, 24 cm
Symbol: TX-42435
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.08 Cena przed promocją: 13.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TX-42435
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.08 Cena przed promocją: 13.42 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Drewno |
| Materiały | Juta |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Zabawka do gryzienia |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Długość | 24 cm |
| Waga produktu | 30 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 110mm |
• Regularnie sprawdzaj stan zabawki i wyrzuć ją, jeśli jest uszkodzona, aby zapobiec ryzyku zadławienia.
• Zawsze nadzoruj swojego kota podczas zabawy, aby zapobiec ewentualnym urazom.
• Upewnij się, że zabawka jest odpowiedniej wielkości dla twojego kota, aby zapobiec zadławieniu.