TRIXIE Mysz w klatce 4115
Dostępność: 17 szt.
Cena: 10.49 Cena przed promocją: 11.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 17 szt.
Cena: 10.49 Cena przed promocją: 11.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Materiały | Poliester |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Myszka |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Średnica | 6 cm |
| Szerokość | 123mm |
| Długość | 63mm |
| Wysokość | 59mm |
• Upewnij się, że zabawka jest odpowiedniej wielkości dla twojego kota, aby zapobiec zadławieniu.
• Regularnie sprawdzaj stan zabawki i wyrzuć ją, jeśli jest uszkodzona, aby zapobiec ryzyku zadławienia.
• Zawsze nadzoruj swojego kota podczas zabawy, aby zapobiec ewentualnym urazom.