XD DESIGN PLECAK SOFT TOTE BLACK P706.3001
Symbol: P706.3001
Dostępność: 2 szt.
Cena: 287.62 Cena przed promocją: 319.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P706.3001
Dostępność: 2 szt.
Cena: 287.62 Cena przed promocją: 319.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wyposażenie plecaka | Regulowane i wyściełane szelki |
| Wyposażenie plecaka | Panel organizacyjny |
| Wyposażenie plecaka | Możliwość zablokowania głównego suwaka |
| Wyposażenie plecaka | Ukryte kieszenie |
| Wyposażenie plecaka | Odblaskowe logo |
| Wyposażenie plecaka | Kieszenie chronione RFID |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Głębokość | 13 cm |
| Pojemność | 15 l |
| Waga produktu | 590 g |
| Szerokość (cm) | 29 cm |
| Wysokość (cm) | 41 cm |
| Szerokość | 485mm |
| Długość | 362mm |
| Wysokość | 88mm |
• Nie używać plecaka do przenoszenia niebezpiecznych substancji.
• Nie pozostawiać plecaka w zasięgu dzieci bez nadzoru.
• Unikać długotrwałego narażenia na wilgoć.