Plecak turystyczny dziecięcy Deuter Junior, maple/amber
Symbol: 361052399110
Dostępność: 3 szt.
Cena: 221.85 Cena przed promocją: 246.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 361052399110
Dostępność: 3 szt.
Cena: 221.85 Cena przed promocją: 246.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Typ plecaka | Plecak turystyczny |
| Maksymalny wzrost dziecka | 168 cm |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Główny kolor produktu | Bursztynowy |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Minimalny wzrost dziecka | 130 cm |
| Objętość | 18 l |
| Długość produktu | 410 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Materiały | Poliamid 210D |
| Materiały | Poliester 600D |
| Produkt wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Wolny od PFAS | Tak |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 460mm |
• Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
• Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości.
• Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców.