Plecak turystyczny Deuter Race Air 10, mineral/glove
Symbol: 320432312130
Dostępność: 9 szt.
Cena: 370.49 Cena przed promocją: 411.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 320432312130
Dostępność: 9 szt.
Cena: 370.49 Cena przed promocją: 411.66 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Aktywność | Rowerowa |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna x 2 |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń dolna |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 100% |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Materiały | Poliamid (PA) |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Nazwa koloru | Mineral/Grove |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń siatkowa |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na mokre rzeczy |
| Regulacja pasów | Tak |
| Wzrost użytkownika | 158 - 195 cm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3 l |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Wentylacja | Tak |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne, Pas biodrowy |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Klips na klucze | Tak |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Pojemność | 10 l |
| Waga produktu | 870 g |
| Pokrowiec | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 450mm |
• Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
• Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców.
• Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości.