Torba podróżna Deuter Duffel 35, atlantic/ink
Symbol: 352002513740
Dostępność: 4 szt.
Cena: 281.03 Cena przed promocją: 312.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 352002513740
Dostępność: 4 szt.
Cena: 281.03 Cena przed promocją: 312.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Aktywność | Wędrówki, Długa wycieczka, Krótka wycieczka |
| Ilość uchwytów | 3 |
| Główny kolor produktu | Granatowy |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń siatkowa |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Elementy odblaskowe | Nie |
| Materiały | Poliamid 420D |
| Materiały | Poliester 600D |
| Nazwa koloru | Atlantic-ink |
| Typ produktu | Torba |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Wodoodporny | Tak |
| Pojemność | 35 l |
| Waga produktu | 512 g |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 90mm |
• Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
• Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców.
• Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości.