Wkład do mopa obrotowego Vileda TURBO 2w1 2szt.
Symbol: 166142
Dostępność: 30 szt.
Cena: 60.74 Cena przed promocją: 67.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 166142
Dostępność: 30 szt.
Cena: 60.74 Cena przed promocją: 67.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Opis materiału (nazwa,%) | Mikrofibra 64%, Poliester 21%, Poliamid 15% |
| Materiały | Mikrofibra, Poliester, Poliamid |
| Pasuje do typów produktów | Vileda TURBO, Easy Wring and Clean |
| Nie zostawia zarysowań | Tak |
| Model | Końcówka mopa |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 185mm |