ESPERANZA MOP SPRAYOWY PERFECT CLEAN EHS003
Symbol: EHS003
Dostępność: 5 szt.
Cena: 44.69 Cena przed promocją: 49.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EHS003
Dostępność: 5 szt.
Cena: 44.69 Cena przed promocją: 49.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał mopa | Mikrofibra |
| Pojemność | 0,6 l |
| Waga produktu | 880 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 1260 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Obrotowa głowica | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 595mm |
• Regularnie czyścić mopa zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Przed pierwszym użyciem sprawdź stabilność i integralność produktu.