Mop płaski Vileda Active Max
Symbol: 167248
Dostępność: 4 szt.
Cena: 70.30 Cena przed promocją: 78.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 167248
Dostępność: 4 szt.
Cena: 70.30 Cena przed promocją: 78.11 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zmywalny | Tak |
| Usuwalna końcówka mopa | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga, Laminat, Płytki, Drewno |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Trapez |
| Długość | 130 cm |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 1550mm |