Mop Vileda PET PRO do sierści i włosów
Symbol: 167245
Dostępność: 12 szt.
Cena: 71.13 Cena przed promocją: 79.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 167245
Dostępność: 12 szt.
Cena: 71.13 Cena przed promocją: 79.03 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Oferta sezonowa | Jesień |
| Kategoria | Dla kota |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Kategoria produktu | Akcesoria do sprzątania |
| Materiał mopa | Mikrofibra |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Model | Mop płaski z drążkiem |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga, Laminat, Płytki, Drewno |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 1560mm |
| Wysokość | 60mm |
• Regularnie czyścić mopa zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Przed pierwszym użyciem sprawdź stabilność i integralność produktu.