Vileda Ultramax BOX XL (mop + wiaderko)
Symbol: 160932
Dostępność: 30 szt.
Cena: 150.79 Cena przed promocją: 167.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 160932
Dostępność: 30 szt.
Cena: 150.79 Cena przed promocją: 167.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zmywalny | Tak |
| Usuwalna końcówka mopa | Tak |
| Obrotowa głowica mopa 360° | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Materiał mopa | Mikrofibra |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga, Laminat, Płytki, Drewno |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 280mm |