Mop obrotowy Vileda TURBO
Symbol: 163422
Dostępność: 30 szt.
Cena: 172.54 Cena przed promocją: 191.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 163422
Dostępność: 30 szt.
Cena: 172.54 Cena przed promocją: 191.71 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Materiał mopa | Mikro-włókna |
| Zmywalny | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Usuwalna końcówka mopa | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Biały |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga, Laminat, Płytki, Drewno |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 290mm |