Mop obrotowy Vileda TURBO 3w1 Microfibre
Symbol: 167751
Dostępność: 30 szt.
Cena: 185.96 Cena przed promocją: 206.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 167751
Dostępność: 30 szt.
Cena: 185.96 Cena przed promocją: 206.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Mop dołączony | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiały | Mikrofibra |
| Materiały | Plastik |
| Funkcja standby | Tak |
| Budowa | Pojedynczy zbiornik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 490mm |
| Wysokość | 290mm |