Aromatyzer Medisana AD 650
Symbol: 60089
Dostępność: 6 szt.
Cena: 174.82 Cena przed promocją: 194.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 60089
Dostępność: 6 szt.
Cena: 174.82 Cena przed promocją: 194.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Pojemność zbiornika | 0,2 l |
| Zdolność nebulizacji | 15-25 ml/h |
| Czas pracy (max) | 8 godz. |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Ultradźwiękowy dyfuzor aromatu |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Aromaterapia | Tak |
| Moc | 12 W |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 420 g |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 222mm |
| Wysokość | 138mm |