VetFood Flora Defense probiotyk pies i kot 30 kapsułek
Dostępność: 30 szt.
Cena: 123.29 Cena przed promocją: 136.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 123.29 Cena przed promocją: 136.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie przerostowi flory bakteryjnej jelit |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 60 g |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 2,2% |
| Białko | 16,1% |
| Włókna surowe | 54,5% |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.