APTUS APTO-FLEX wsparcie stawów pies i kot 200ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 88.79 Cena przed promocją: 98.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 88.79 Cena przed promocją: 98.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Bez cukru | Nie |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Popiół surowy | 0,6% |
| Białko | 13% |
| Zawartość tłuszczu | 0% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 130mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.