APTUS PLAQUE BUSTER zęby i dziąsła pies i kot 200g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 114.21 Cena przed promocją: 126.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 114.21 Cena przed promocją: 126.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez konserwantów | Tak |
| Waga produktu | 200 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Słoik |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Dietetyczna mieszanka paszowa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Popiół surowy | 18,2% |
| Włókna surowe | 3,1% |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Białko | 5,9% |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 60mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.