GELOREN HA Suplement dla koni - 450g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 144.05 Cena przed promocją: 160.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 144.05 Cena przed promocją: 160.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 450 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla koni |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Białko | 15,6% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Zawartość wilgoci | 38% |
| Popiół surowy | 0,8% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Szerokość | 83mm |
| Długość | 148mm |
| Wysokość | 143mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki.