VetFood Fiber activ dla psa i kota 250g
Dostępność: 1 szt.
Cena: 123.29 Cena przed promocją: 136.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 123.29 Cena przed promocją: 136.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Nie |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 250 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez konserwantów | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaparcia |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Zawartość tłuszczu | 5,2% |
| Białko | 7,8% |
| Włókna surowe | 70,6% |
| Popiół surowy | 3,8% |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.