TROVET ASD Anti-struvite Diet - mokra karma dla psa - 400 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 23.32 Cena przed promocją: 25.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 23.32 Cena przed promocją: 25.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Pojemność | 400 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Wieprzowina |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Typ opakowania | Puszka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Waga produktu | 400 g |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Białko | 7% |
| Zawartość wilgoci | 76% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 75mm |