Hill's PD u/d urinary care, can, dla psa 370 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.72 Cena przed promocją: 24.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.72 Cena przed promocją: 24.13 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 370 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Bez soi | Brak danych |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez cukru | Nie |
| Kategoria | Dla psa |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Popiół surowy | 1,2% |
| Zawartość tłuszczu | 7,9% |
| Białko | 4,1% |
| Zawartość wilgoci | 70,1% |
| Szerokość | 74mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 100mm |