HILL"S Canine r/d - puszka 350g dla psa
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.14 Cena przed promocją: 21.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.14 Cena przed promocją: 21.27 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Waga produktu | 350 g |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Bez soi | Brak danych |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Brak danych |
| Białko | 8,7% |
| Popiół surowy | 1,4% |
| Zawartość tłuszczu | 2,2% |
| Zawartość wilgoci | 74,1% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 75mm |