FARMINA Vet Life Canine Renal - mokra karma dla psa - 300g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 26.78 Cena przed promocją: 29.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 26.78 Cena przed promocją: 29.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Bataty |
| Smak karmy | Kurczak |
| Wielkość porcji | 300 g |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez konserwantów | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 300 g |
| Efekty zdrowotne | Nasercowy, Zdrowie nerek |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria | Dla psa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność serca |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Seria | FARMINA VET Life |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Senior |
| Wapń | 0,2% |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawartość wilgoci | 70% |
| Włókna surowe | 0,18% |
| Zawartość manganu | 120 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 56 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 7,8% |
| Fosfor | 0,09% |
| Zawartość cynku | 240 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 8 mg/kg |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Białko | 6,7% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 85mm |