TRIXIE Poidełko z mocowaniem śrubowym 500 ml
Dostępność: 12 szt.
Cena: 23.44 Cena przed promocją: 26.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 23.44 Cena przed promocją: 26.04 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Kategoria | Dla koszatniczki |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla chomika |
| Kategoria | Dla szynszyli |
| Kategoria produktu | Poidełko automatyczne |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Objętość | 500 l |
| Materiały | Plastik |
| Typ produktu | Miska do pojenia dla zwierząt |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 315mm |
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.