Rotho Freeze zestaw pojemników do mrożenia 6 x 0,25l
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.21 Cena przed promocją: 21.34 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.21 Cena przed promocją: 21.34 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Pojemnik na żywność |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Ilość sztuk | 6 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 250 ml |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 103 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 113mm |
| Wysokość | 138mm |
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.