ROTHO Pojemnik na detergenty 3kg 4.5L transparentny/biały
Symbol: 1770201100RP
Dostępność: 10 szt.
Cena: 21.46 Cena przed promocją: 23.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1770201100RP
Dostępność: 10 szt.
Cena: 21.46 Cena przed promocją: 23.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Pokrywka | Tak |
| Uchwyt | Tak |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 4,5 l |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Kategoria produktu | Pojemnik |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Szerokość | 183mm |
| Długość | 231mm |
| Wysokość | 201mm |
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.