Rotho Multibag Cauma Style 25L trans/biały
Symbol: 1053201100
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.99 Cena przed promocją: 32.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1053201100
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.99 Cena przed promocją: 32.21 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 1,2 l |
| Zawartość zestawu | Pojemnik 1 x 1,2l |
| Kategoria produktu | Pojemnik na żywność |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość produktu | 136 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Głębokość produktu | 184 mm |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 65mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.