Shure SM7dB - Mikrofon dynamiczny, kardioidalny, lektorski - radiowy
Symbol: SM7dB
Dostępność: 29 szt.
Cena: 2594.53 Cena przed promocją: 2882.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SM7dB
Dostępność: 29 szt.
Cena: 2594.53 Cena przed promocją: 2882.81 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Impedancja | 150 Ω |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość produktu | 198,1 mm |
| Szerokość produktu | 96,5 mm |
| Waga mikrofonu | 764 g |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Zasilanie Phantom | Tak (48V) |
| Zawartość opakowania | Osłona akustyczna x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter gwintu x 1 |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Czułość mikrofonu | -59 dB |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 182mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.