Shure MV-TWO-KIT-Z6 - Zestaw dwóch mikrofonów bezprzewodowych MoveMic MV-LAV, case ładujący, odbiornik
Symbol: MV-TWO-KIT-Z6
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2110.16 Cena przed promocją: 2344.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MV-TWO-KIT-Z6
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2110.16 Cena przed promocją: 2344.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Odpowiedź częstotliwości mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Promień działania | 30 m |
| Materiał obudowy | ABS |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,5% |
| Tryb wysokiej gęstości | Nie |
| Typ mocowania | Mocowanie kamery |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Zużycie prądu | 235 mA |
| Napięcie | 12 - 15 V |
| Szerokość produktu | 308 mm |
| Głębokość produktu | 101 mm |
| Waga produktu | 429 g |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 2 |
| Wyjście XLR | 2 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 110mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.