Sennheiser HSP 4-EW - Mikrofon nagłowny, pojemnościowy, kardioidalny, beżowy
Symbol: S009873
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2321.30 Cena przed promocją: 2579.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S009873
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2321.30 Cena przed promocją: 2579.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Waga produktu | 9,2 g |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalny SPL | 150 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Impedancja | 4.7 kΩ |
| Czułość mikrofonu | 4 mV/Pa |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
| Typ cewki | Pojemnościowa |
| Szerokość | 238mm |
| Długość | 56mm |
| Wysokość | 212mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.