Sennheiser MD 421 II - Mikrofon dynamiczny
Symbol: MD 421 II
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1899.02 Cena przed promocją: 2110.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MD 421 II
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1899.02 Cena przed promocją: 2110.02 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Długość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 385 g |
| Szerokość produktu | 49 mm |
| Zawartość opakowania | Adapter gwintu 5/8″na 3/8″ x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Złącze XLR-3 | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 - 17000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Filtr dolnoprzepustowy | Tak |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Impedancja | 200 Ω |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 74mm |
| Długość | 359mm |
| Wysokość | 144mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.