SAVIC ASEO JUMBO Kuweta dla kota biało-szara
Dostępność: 0 szt.
Cena: 63.22 Cena przed promocją: 70.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 63.22 Cena przed promocją: 70.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Kategoria | Dla kota |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Plastik |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 485 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Głębokość produktu | 675 mm |
| Szerokość | 671mm |
| Długość | 486mm |
| Wysokość | 309mm |